NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50%

Zamów dzisiaj, natychmiastowa realizacja

Kapelusz Columbia Bora Bora - Light Camel

Ocena:
96% of 100
Wysyłka: Brak towaru
84,99 zł
Cena regularna 99,99 zł -15%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 99,99 zł -15%
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
99,99 zł 84,99 zł

Lekki kapelusz wykonany z nylonu odpornego na przetarcia. Filtr przeciwsłoneczny UPF-50 zastosowany w kapeluszu zapewnia bezpieczeństwo podczas aktywności na słońcu. Szerokie rondo stanowi doskonałą ochronę przed słońcem i deszczem.

Zastosowana technologia Omni-Shade, dzięki zwartej konstrukcji splotu, pochłaniaczom oraz reflektorom promieni UV, skutecznie blokuje ultrafioletowe promieniowanie typu A i B (UVA i UVB), chroniąc przed oparzeniami słonecznymi i trwałym uszkodzeniem skóry. Technologia Omni-Wick umożliwia przenoszenie i rozpraszanie potu, zapewniając szybkie odparowywanie, gwarantując tym samym komfort podczas aktywności fizycznych.

Na bokach znajduje się siateczka wentylacyjna zapewniająca bezpośredni dopływ powietrza pod kapelusz. Regulowany ściągacz ze stoperem pozwala dopasować rozmiar kapelusza do wielkości głowy, a linka pod brodą stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

Dane techniczne
Kolor: Light Camel
Materiał: 100% nylon
Rozmiar: uniwersalny
Producent: Columbia Sportswear, USA

Columbia Sportswear


MILITARY jest autoryzowanym dealerem marki Columbia Sportswear.


Columbia Sportswear to jedna z wiodących marek outdoorowych na świecie, oferująca szeroki wybór funkcjonalnej odzieży i obuwia do aktywności na świeżym powietrzu. W asortymencie znajdują się kurtki, odzież termoaktywna, buty turystyczne oraz specjalistyczne linie, takie jak Columbia Titanium – skierowana do alpinistów, czy Montrail – stworzona z myślą o biegaczach terenowych. Marka wykorzystuje nowoczesne technologie, m.in. Omni-Heat™ Reflective, która odbija ciepło ciała, Omni-Tech™ zapewniającą wodoodporność i oddychalność, oraz OutDry™ gwarantującą pełną ochronę przed wilgocią. Produkty Columbia sprawdzają się zarówno podczas wymagających wypraw, jak i w codziennym użytkowaniu.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Odcienie beżu
Typ materiału Syntetyczny
Elastyczność materiału Nierozciągliwy
Faktura materiału Twill (gładki)
Regulacja obwodu Tak
Płeć Męska
Wentylacja Siatka MESH
Materiał główny 100% nylon
Kolor główny Light Camel
EAN 195980137423
Kod producenta 1447091292 O/S
Producent Columbia Sportswear

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 19

  1. M...
    100%

    Kapelusz dobrze sprawdza się w ochronie przed słońcem – promienie nie są uciążliwe podczas noszenia. Jest przewiewny i tak lekki, że prawie nie czuje się go na głowie. Trochę szkoda, że nie posiada zapięcia umożliwiającego noszenie boków po „kowbojsku”, ale nie wpływa to na jego funkcjonalność.

  2. B...
    60%

    Rondo kapelusza jest szersze niż wydaje się na początku i dobrze spełnia swoją rolę. Siateczka zapewnia dużą przewiewność, czego nie widać na zdjęciach. To zaleta, choć przez to kapelusz nie nadaje się już do filtrowania wody. Szkoda, że nie ma zatrzasków do podniesienia brzegów ronda – nie wpłynęłoby to znacznie na wagę. Po pierwszym praniu w 30 stopniach usztywnienie ronda się pomarszczyło, ale równomiernie, co nawet nadaje mu charakteru, a usztywnienie dalej działa jak trzeba.

  3. D...
    100%

    Kapelusz może nie jest szczególnie atrakcyjny wizualnie (to sprawa gustu – osobiście nie przepadam za modelami wędkarskimi), za to jest bardzo lekki, przewiewny i doskonale chroni przed słońcem, czyli spełnia swoją najważniejszą rolę. Można go złożyć na małą wielkość i potraktować jako ochronę na mocne słońce.

  4. K...
    100%

    Niezwykle komfortowy i lekki, praktycznie niewyczuwalny na głowie. Doskonale nadaje się na zarówno krótkie, jak i dłuższe wypady, zarówno miejskie, jak i terenowe.

  5. L...
    100%

    Bardzo lekki kapelusz, świetny na lato – szerokie rondo dobrze chroni przed słońcem.

  6. M...
    100%

    Świetna jakość, dobrze podtrzymuje szyję i zapewnia przewiewność.

  7. M...
    100%

    Znakomity produkt

  8. M...
    100%

    Bardzo dobry kapelusz. Jest lekki i przewiewny. Wysoka jakość. Przesyłka dotarła już następnego dnia.

  9. V...
    100%

    Kapelusz jest niezwykle wygodny i bardzo lekki. Doskonały wybór na gorące dni – zdecydowanie polecam.

  10. G...
    100%

    Szerokie rondo, niska waga, duża przewiewność – doskonały wybór na letnie wyprawy. Jestem zadowolony z zakupu.

  11. B...
    100%

    Kapelusz świetny – lekki, przewiewny, doskonale chroni przed słońcem i można go prać w pralce. Jedynie rondo mogłoby być trochę sztywniejsze, ale to nie jest poważny minus.

  12. P...
    100%

    To świetny, wyjątkowo lekki i przewiewny kapelusz. Planuję nosić go w górach!

  13. A...
    100%

    Produkt bardzo starannie wykonany, zgodnie z oczekiwaniami wobec tej marki. Dobra wentylacja, a cena na wyprzedaży nie do pobicia.

  14. K...
    100%

    Z pewnością warto polecić, cena może nie najniższa, ale odpowiada wysokiej jakości.

  15. K...
    100%

    Jak większość produktów marki Columbia, produkt jest warty polecenia.

Brak opinii