Kije są dobre jakościowo, a pomysł na składanie dobrze się sprawdza. Firma jest renomowana. Idealny zestaw na różnego rodzaju wyprawy. Niestety, kije nie mieszczą się w paczkomatach InPost, więc trzeba zamówić kuriera, a przesyłka może dochodzić nawet do dwóch tygodni, dlatego nie opłaca się zamawiać ich zbyt późno, bo mogą nie dotrzeć na czas.
Kije trekkingowe o trzysegmentowej konstrukcji z regulacją długości w zakresie 67-140 cm. Wykonane z aluminium 7075 charakteryzującego się niską wagą oraz wytrzymałością na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne.
Przedłużone uchwyty wykonano z miękkiej pianki. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu zapewniają pewny i stabilny chwyt w każdych warunkach. Przy uchwytach zamocowano regulowane taśmy na nadgarstki zwiększające wygodę użytkowania. Łatwe dopasowanie długości kijów do wzrostu użytkownika zapewnia blokada Flick-Lock.
Model wyposażono w zdejmowane, gumowe końcówki do chodzenia po twardym podłożu, oraz nakręcane kosze zapobiegające zapadnięciu się kijów w śniegu. Groty wykonano z węglików spiekanych, które cechuje wysoka odporność na pękanie i ścieranie.
Dane techniczne
Materiał: aluminium 7075
Uchwyt: pianka
Ilość segmentów: 3
Długość: 67 - 140 cm
Waga: 460 g
Producent: Silva, Szwecja
MILITARY jest dealerem premium marki Silva.
Szwedzka marka Silva od 1933 roku dostarcza niezawodne kompasy, czołówki oraz akcesoria outdoorowe, cenione przez sportowców, podróżników i profesjonalistów na całym świecie. Jej założyciele jako pierwsi opracowali kompas wypełniony cieczą, który zrewolucjonizował nawigację, skracając czas ustalania kierunku z 30 do zaledwie 4 sekund i ustanawiając nowy standard branżowy. Na przestrzeni lat Silva zasłynęła z pionierskich rozwiązań - od globalnych modeli kompasów, przez inteligentne systemy oświetleniowe, aż po czołówki osiągające moc do 10000 lumenów. Marka przykłada dużą wagę do zrównoważonego rozwoju - przykładem jest seria Terra Scout, produkowana z tworzyw pochodzących z recyklingu oraz włókien konopnych. Od ponad 90 lat Silva nieustannie wyznacza kierunki w dziedzinie nawigacji i wyposażenia outdoorowego.
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Wysokość | 670 -1400 mm |
| Pokrowiec transportowy | Nie |
| Składane | Tak |
| Materiał chwytu | pianka |
| Ilość segmentów | 3 |
| Talerzyki w zestawie | zimowe |
| Nasadki na grot w zestawie | Tak |
| Waga | 460 g |
| EAN | 7318860204012 |
| Kod producenta | 38122 |
| Producent | Silva |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii