Waluta

Bezterminowe i darmowe zwroty

Jeśli nie trafisz z zakupem – na przykład wybierzesz zły rozmiar, to na Military.pl możesz łatwo zrobić szybki i darmowy zwrot! Tutaj znajdziesz informacje, jak wygodnie to załatwić.  Na zwrot masz 30 dni od odebrania przesyłki. Zwrot jest darmowy!

Prawo odstąpienia od umowy

Oferujemy darmowe zwroty. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje, jak za darmo zrobić zwrot: darmowe zwroty.

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Nasze dane kontaktowe:

Military.pl
ul. Oławska 16
50-123 Wrocław
email: kontakt@military.pl

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Rzecz(y) należy zwrócić korzystając wysyłając je na adres:

Military.pl
ul. Graniczna 8c
54-610 Wrocław

Uwaga! Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Jak zwrócić przedmiot kupiony na Military.pl? 

Żeby dokonać zwrotu: 

 • Wejdź na tę stronę i wybierz Militaria.pl sp. z o.o. sp.k..
 • Wypełnij formularz – zajmuje to mniej niż 5 minut.
 • Zamówienie zwróć w dogodnym dla Ciebie Paczkomacie.

Zwrot możesz zrobić: 

 • w Paczkomacie InPost 
 • w jednym z salonów firmowych 

Minimum formalności 

 • Nie musisz drukować listu przewozowego. Wystarczy napisać kod zwrotu na Paczce (Paczkomat)
 • Jeśli opłaciłeś zamówienie przez internet, to zwrot pieniędzy zrobimy na rachunek, z którego zapłaciłeś. 
 • Jeśli opłaciłeś za zamówienie przy odbiorze, to w formularzu zwrotu podaj numer rachunku bankowego, na które mamy zwrócić należność. 

Ważne informacje 

 • Darmowe zwroty dotyczą tylko paczek nadawanych z adresów na terenie Polski, które ważą nie więcej niż 30 kg. 

Jak skorzystać z bezterminowych zwrotów w Military.pl?

 • Bezterminowe zwroty są dla członków Klubu Stałego Klienta
 • Rejestracja w Klubie zajmuje tylko kilka sekund!
 • Członkostwo jest bezpłatne, a daje wiele korzyści!
Załóż konto KSK

Jak działają bezterminowe zwroty?

 • Zamówienie musi być złożone przez konto KSK
 • Bezterminowe zwroty dostępne są dla zamówień złożonych od 1 lutego 2022 r.
 • Szczegółowe reguły Bezterminowych Zwrotów KSK znajdują się w regulaminie
Zadzwoń i zamów:
 71 347 47 71