Darmowe i szybkie zwroty

Jeśli nie trafisz z zakupem – na przykład wybierzesz zły rozmiar, to na Military.pl możesz łatwo zrobić szybki i darmowy zwrot! Tutaj znajdziesz informacje, jak wygodnie to załatwić.  

Zwrot towaru przy zakupie bez konta 

Jeśli zrobiłeś zakupy na naszej stronie i nie założyłeś konta, to zwrotu wygodnie dokonasz przez stronę Szybkiezwroty.pl. Korzystając z tej strony możesz zwrócić towar za darmo przez Paczkomat. Najpierw wybierasz sklep: 

Następnie uzupełniasz formularz 

Otrzymujesz kod zwrotu, który umieszczasz na paczce i wtedy możesz nadać przesyłkę w Paczkomacie. Szybko, w dowolnych godzinach i za darmo.  

Zwrot towaru z kontem klienta Military.pl 

Jeśli jesteś zalogowanym użytkownikiem sklepu Military.pl, to na koncie klienta znajdziesz swoje zamówienia. Obok nich jest link do formularza zwrotu.  

Możesz tutaj napisać powód zwrotu, a także uwagi do niego. Jeśli opłaciłeś zamówienie przy odbiorze, to tutaj podaj numer konta do zwrotu pieniędzy. Jest też możliwość dodania plików, na przykład uzupełnionego formularza czy zdjęć. Po uzupełnieniu formularza zwrotów wejdź na Szybkiezwroty.pl i wygeneruj etykietę do darmowego zwrotu przez Paczkomat! 

Co dalej ze zwrotem? 

Kiedy przesyłka do nas dotrze, sprawdzamy jej zawartość i akceptujemy zwrot. Pieniądze wracają na Twoje konto po kilku dniach, maksymalnie do 14 dni. Jeśli płaciłeś za zakupy przez internet, to zwrócimy pieniądze na konto, z którego została wysłana zapłata. Jeśli płaciłeś przy odbiorze, to prosimy o podanie w formularzu numeru konta do zwrotu pieniędzy.  

${quantity} Produkty do porównania