Żywność liofilizowana Lyommy Kurczak shoarma 95 g/1814 kcal
Kurczak shoarma to posiłek liofilizowany, pełnowartościowy i prosty w przygotowaniu. Dzięki odpowiedniemu stosunkowi białek do węglowodanów, wspomaga pełną regenerację po najcięższych wędrówkach. Proces liofilizacji zapewnia długi termin przydatności i niewielką wagę, co minimalizuje obciążenie bagażu.
Liofilizacja
Liofilizacja polega na próżniowym odwadnianiu produktów spożywczych przy temperaturach sięgających -50°C. Dzięki nowoczesnej technologii, żywność liofilizowana jest pełnowartościowym, pełnokalorycznym posiłkiem, spełniającym wszystkie wymagania.
Dania poddane liofilizacji odpowiadają najwyższym standardom niezbędnym podczas uprawiania różnych ekstremalnych sportów, jak wspinaczka, turystyka wysokogórska, żeglarstwo czy turystyka kwalifikowana zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Korzystają z nich polarnicy, podróżnicy, sportowcy wyczynowi na różnorodnych wyprawach oraz obozach.
Składniki
Filet z piersi z kurczaka 97%, olej kokosowy, przyprawy.
Wartość odżywcza produktu w 100 g
- tłuszcz - 18,1 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 12,8 g
- węglowodany - 4,5 g, w tym cukry - 1,9 g
- błonnik - 3,9 g
- białko - 70,5 g
- sól - 2,2 g
- wartość energetyczna - 455 kcal / 1909 kJ
najważniejsze cechy
- szybkie i łatwe przygotowanie po zalaniu wodą
- wysoka wartość energetyczna
- zachowanie smaku i wartości odżywczych dzięki liofilizacji
- długi termin przydatności do spożycia
- wygoda transportu i przechowywania
| Wartość jednostkowa | 95 g |
|---|---|
| Typ żywności | Liofilizat |
| Waga netto | 95 g |
| Wartość energetyczna (kJ) | 1909 kJ/100 g |
| Wartość energetyczna (kcal) | 455 kcal/100 g |
| Wartość energetyczna produktu (kJ) | 1814 kJ |
| Wartość energetyczna produktu (kcal) | 432 kcal |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 |
| Białko | 70.5 g/100 g |
| Tłuszcze | 18.1 g/100 g |
| Węglowodany | 4.5 g/100 g |
| Cukry | 1.9 g/100 g |
| Sól | 2.2 g/100 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12.8 g/100 g |
| Rodzaj dania | Mięsne |
| EAN | 5905514780095 |
| Producent | Lyommy |
| EAN |